Nakliye Hizmetlerimiz

hizmetler

Evden Eve Nakliye ve Diğer Hizmetlerimiz

Evden eve nakliye hizmetlerimizi şehir içi ve şehirler arası nakliyat olmak üzere iki ana başlık altında sunuyoruz.

Her iki tip taşımada da standartlarımız aynı olmakla birlikte şehirler arası nakliyat hizmetinde bir çok firmadan farklı olarak nakliye sigortasını zorunlu tutuyoruz. Çünkü nakliye sigortası eşyalarınızın ve nakliyat firmasının maddi değer kaybının önlenmesi için önemli ve gerekli bir yöntemdir. Bunun bilincinde olduğumuz için sigortalı evden eve nakliyat uygulamasını standartlarımız içinde tutuyoruz.

Ulaştırma Bakanlığı ‘ nın şirketimize vermiş olduğu K3 yetki belgesi ile Avrupa standartlarında lisanslı ev ve ofis taşımacılığı yapıyoruz. Taşımacılıkta kullandığımız araçlarımızın tümü kapalı kasa olup, ev taşıma için özel olarak dizayn edilmiştir. Araçlarımızın tümü firmamızın öz malıdır. K3 yetki belgelerinin doğruluğunu ve firmalara ait araç bilgilerini e-devlet üzerinden sorgulayabilir, taşınacağınız firmaların güvenilirliğini araştırabilirsiniz.

Taşınma Öncesi Ekspertiz Hizmeti

Ekspertiz hizmeti, taşınma öncesinde firmamız tarafından verilen ücretsiz bir hizmettir. Eksper elemanımız taşınma öncesi eşyalarınızı, oturduğunuz binanın konumu görerek taşınmanın nasıl yapılabileceğine dair bir rapor oluşturur. Bunu hem sizinle, hem de firma yetkilileriyle paylaşır. Böylece bir taşınma planı oluşturulur. Taşınma planı sizin tarafınızdan onaylandıktan sonra sözleşme yapılır. Sözleşmede anlaşılan tüm konular maddeler halinde belirtilerek müşteri hakları korunur.

Demontaj ve Montaj İşlemleri

Evinizde bulunan mobilyalarınızın demontajı ve montajı firmamız mobilya uzmanları tarafından gerçekleştirilir. Bu işlemler kesinlikle uzman ellere teslim edilmelidir. Çünkü acemi kişilerin vereceği zararlar mobilyalarınızın kullanılamaz hale gelmesine sebep olabilir. Taşınacağınız firmanın mobilyacısının olup olmadığını, varsa ustalığını mutlaka soruşturun. Taşınmayı gerçekleştirmeye gelen personelin evden eve nakliye firmasının kendi elemanı olup olmadığını mutlaka sorun. Gerçekten firma bünyesinde çalışıyorsa gönül rahatlığıyla eşyalarınız teslim edebilirsiniz.

Ev Eşyası Paketleme ve Ambalaj Hizmetleri

Ambalajlama sırasında kesinlikle battaniye ve plastik taşıma bidonları kullanmıyoruz. Bu tip malzemeler steril olmayıp, eşyalarınızın kirlenmesine de yol açmaktadır. Evden Eve Nakliye esnasında kullandığımız ambalaj ve paketleme malzemeleri son teknoloji ürünlerdir. Bunlardan bazıları ; havalı balonlu naylonlar, strech filmler, PE köşe koruma takozları, cam koruma profilleri, koliler ve şiltelerdir. Bu malzemeler eşyalarınızın taşınma sırasında zarar görmesini engellemek için uzman personelimiz tarafından ev eşyası paketlemesinde kullanılmaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Şehirler kalabalıklaştıkça yeni binaların sayısı da artıyor. Fakat bu yapılaşma yatay değil, dikey olarak gerçekleşiyor. Yani çok katlı binalar yaşantımızın bir parçası haline geliyor. Binalar büyürken her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülüyor da, nasıl taşınılacağı konusu hep es geçiliyor. Taşınmayı kolaylaştırmak için binalarda kullanılabilecek yük asansörleri ve benzeri yüksek kapasiteli asansörler maliyeti arttırdığı için binalara pek konulmuyor. İşte tam da bu noktada, imdadımıza evden eve taşımada kullanılan asansör sistemleri yetişiyor. Asansörle yapılan taşımalar zamandan tasarruf sağlarken, eşyalarınızın da zarar görmesinin önüne geçiliyor.

Firmamız, doğusundan batısına tüm  Türkiye genelinde 81 ilden  diğer şehirlere başta evden eve nakliyat olmak üzere, ofis – büro taşımacılığı, parça eşya taşıma, asansörlü taşıma hizmetleri vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerin tamamında sigortalı ve garantili olarak çalışmaktayız.

Profesyonel kadromuz ve geniş araç filomuzla, gerek taşınma öncesi, gerekse de taşınma sonrası verdiğimiz üst düzey servis hizmetlerimiz sayesinde lider firma olma özelliğimizi sürdürmekteyiz.

 

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir