Şehirler Arası Taşımacılık

  • Antalya Şehirler arası taşımacılık alanında hizmet vermekte olan firmamız  Antalya  merkezli olup Türkiye’nin tüm illerine nakliyat alanında çalışmaktadır. Antalya ve çevre ilçelerden eşyanızı Türkiye’nin her neresine isterseniz nakliye işlemleri için bizlere ulaşınız. Antalya şehirler arası nakliyat olarak eşyalarınız evinizde paketlenerek araçlarımıza aktarılacak.

 

  • Paketleme işlerinde elemanlarımız özel hazırlanmış patpat ambalajlar sarılacak. Giyim eşyaları streç vasıtasıyla paketlenerek özel hazırlanan kutulara konulacak. Kutular eğer gerekli görülürse asansörlü taşıma yöntemiyle araçlarımıza indirilecek.

 

  • Asansörlü taşıma sistemini genel olarak dar bina içlerinde eşyalar kırılır yada çizileceğini düşündüğümüz için asansörle indirmekteyiz. Bu yöntem modern araçlarımızla yapılmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat sayfamızdan indirme işlemleri nasıl olduğunu görebilirsiniz :  http://www.antalyanakliyat.org/asansorlu-tasimacilik/

 

  • Antalya Şehirler arası Nakliyat ofis taşımacılığında başka bir ile ofis yada şirket taşımak istemeniz halinde mobilya ve eşya büyüklüğüne göre taşıyıcı araç belirlenecek. Ekspertiz elemanlarımız tarafından eşyalarınız sigortalanacaktır. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta yol uzun olması dolayısıyla eşyaların kırılma dökülme gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar için sigorta yapılarak çözüme kavuşur.

 

  • Şehirler arası nakliyat yaparken gidilecek güzergah sizlere teblig edilecek. Yapılan sigorta poliçesine mutlaka bir göz atın. Size verilecek olan hizmetler konusunda müşteri temsilcimiz tarafında tam olarak bilgilendirilirsiniz.

 

  • Antalya şehirler arası evden eve nakliyat işlerinde önemli konulardan biride kullanılacak araçlardır. Araç filomuzda bulunan taşıma araçlarımızın hepsi yeni ve içerisi şehirler arası eşya taşımaya uygun halde yapılmıştır.

 

  • Eşyalarınız uzun yolculukta herhangi bir zarar görmemesi açısından önemli bir konudur. Eşyalarınız araca elemanlarımız tarafından muntazam yerleştirilir. Yolculuk sırasında bir eşyanın diğer eşya üzerine kayıp düşmek gibi tehlikeli bir olay başınıza kesinlikle gelmez. Taşınmaya karar verdiğinizde kesinlikle bu konuyu göz önüne almanızı tavsiye ediyoruz. Şehirler arası nakliyat ve diğer evden eve nakliyat konularıyla ilgili olarak aşağıdaki linkten güncel ve faydalı yazıları okuyup bilgi edinebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir