Sigortalı Nakliyat

Antalyali Nakliyat sigortali tasimacilik

  • Evden eve taşınma sırasında doğabilecek herhangi bir zararı karşılanması amacıyla eşyalarınız sigortalanmaktadır. Özellikle nakliyat sıralarında çokça karşılaşılan sorunlardan biri de eşyaların kırılması veya çizilmesidir. İşte bu sorunları tümden ortadan kaldırmanın diğer bir yolu da sigortalı evden eve nakliyat hizmeti almanızdır.

 

  • Şirketimiz bu hizmeti tam olarak sizlere vermektedir. Birçok evden eve nakliyat firmasına gittiğinizde sizlere eşyaları sigortaladık herhangi bir zarar olması durumunda zararınız giderilecek derler. Fakat eşya bir zarar gördüğü zaman sizlere şehirler arası araç kaza yaptığı zaman ancak zarar tanzim edeceklerini söylerler. Siz yıllarca çalışıp maaşınızdan arttırıp aldığınız eşyaların zarar görmesi insanı çileden çıkarmaktadır. Fakat karşınızda herhangi bir sorumlu bulamamaktasınız.

 

  • Ev taşımaya karar verdiğinizde nakliyat firması bulduğunuzda mutlaka bütün aklınızda olanları sorun. Özellikle sigorta poliçesinde olan koşullarla göz atın. Sigorta ile ilgili bütün sorularınızı sorun. Eşyalarınız taşınma sırasında herhangi bir sebepten ötürü zarar gelirse hangi sigorta ne kadar zararı karşılıyor. Tam olarak bilgi sahibi olun.

 

  • Antalya sigortalı evden eve nakliyat işlerinde deneyimli kadromuz ve profosyonel anlayışımızla ilgili bilgi almak için iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Antalya’de Ofisinizdeki eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenilir bir şekilde ve deneyimli elemanlarımız tarafından mobilyalar sökülüp yeni taşındığınız yerde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir. Montaj yapacak elemanlarımız mobilyalarına zarar vermeden patpat ambalajlara sararak yeni taşınılan yere hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır. Referanslarımızı inceleyerek kimlerle çalıştığımız hakkında daha akılda kalan bilgilere ulaşabilirsiniz. taşımacılık konusunda bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

 

  • Sigortalı ofis taşımacılığı yaptırmayı düşünüyorsanız, elemanlarımız gelip eşyalarınız expertiz değerini belirliyor. Sizlere buna göre sigortalı ofis taşımacılığı poliçesini gösterip onaylatıyor. Poliçede olan tüm detayları bizlere sorabilirsiniz.

 

  • Ofisinizdeki eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenilir bir şekilde ve deneyimli elemanlarımız tarafından mobilyalar sökülüp yeni taşındığınız yerde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir. Montaj yapacak elemanlarımız mobilyalarına zarar vermeden patpat ambalajlara sararak yeni taşınılan yere hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır. Referanslarımızı inceleyerek kimlerle çalıştığımız hakkında daha akılda kalan bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir