Villa Taşımacılığı

antalyavillatasima (1)

Antalya Nakliyat Villa Tasima

  • Antalya villa taşıma ve Antalya evden eve nakliyat işlerinde lider olan firmamız deneyimli kadrosu ve profesyonel anlayışıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

  • Antalya’da villa eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden güvenilir bir şekilde ve deneyimli elemanlarımız tarafından mobilyalar sökülüp yeni taşındığınız yerde montaj işlemi yapılarak sizlere teslim edilir.

 

  • Montaj yapacak elemanlarımız mobilyalarınıza zarar vermeden balonlu naylon, köşe koruma malzemeleri ve strech film ambalajlara sararak yeni taşınılan yere hızlı bir şekilde taşınmanızı sağlayacaktır. Referanslarımızı inceleyerek kimlerle çalıştığımız hakkında daha akılda kalan bilgilere ulaşabilirsiniz. taşımacılık konusunda bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

 

  • Sigortalı villa taşımacılığı yaptırmayı düşünüyorsanız, elemanlarımız gelip eşyalarınız ekspertiz değerini belirliyor. Sizlere buna göre sigorta poliçesini gösterip onaylatıyor. Poliçede olan tüm detayları bizlere sorabilirsiniz.

 

  • Daima müşteri memnuniyetini ön planda Antalya Nakliyat firmamız villadan villaya, villadan apartman dairesine, apartman dairesinden villaya taşınma işlerinizde her zaman tercih edilmiş olmanın haklı gururuyla garantili taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

 

  • Villa taşımacılığı konusunda bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için iletişim bölümündeki telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir